LX21 micro usb kablo
1.2 metre uzunluğunda
PVC Malzeme
Kırılmaya dayanıklı kablo başlıkları
2.4A output (çıkış)
Kaliteli şarj
Güvenli aktarım
Micro şarj arayüzüne sahip cihazlar kullanabilir.
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 6,61 | $ 6,61 |
| 2 | $ 3,51 | $ 7,01 |
| 3 | $ 2,38 | $ 7,13 |
| 4 | $ 1,81 | $ 7,25 |
| 5 | $ 1,47 | $ 7,37 |
| 6 | $ 1,25 | $ 7,48 |
| 7 | $ 1,09 | $ 7,60 |
| 8 | $ 0,97 | $ 7,72 |
| 9 | $ 0,87 | $ 7,85 |
| 10 | $ 0,80 | $ 7,98 |
| 11 | $ 0,74 | $ 8,10 |
| 12 | $ 0,69 | $ 8,23 |
Özellikler
| Marka | Xipin |
| Renk | Kırmızı |
| Kullanım Tipi | Data ve Şarj Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Frekans | 60 Hz |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | USB A |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | Micro |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |