Zore Shira Serisi Micro USB Kablo 3m
Kablo uzunluğu 3m
Kablo güç değeri Micro (2A)
Çıkış gücü 2V-2A (Max)
Aktarım hızı 480Mbps
Materyal; alüminyum uçlar + PVC + file örgülü
Hızlı şarj
Kablo kırılmasını önleyici dizayn
Yüksek yoğunluklu örgü kablo
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 4,35 | $ 4,35 |
| 2 | $ 2,31 | $ 4,61 |
| 3 | $ 1,56 | $ 4,69 |
| 4 | $ 1,19 | $ 4,77 |
| 5 | $ 0,97 | $ 4,85 |
| 6 | $ 0,82 | $ 4,92 |
| 7 | $ 0,71 | $ 5,00 |
| 8 | $ 0,64 | $ 5,08 |
| 9 | $ 0,57 | $ 5,16 |
| 10 | $ 0,53 | $ 5,25 |
| 11 | $ 0,48 | $ 5,33 |
| 12 | $ 0,45 | $ 5,42 |
Özellikler
| Marka | Zore |
| Renk | Siyah |
| Kullanım Tipi | Data ve Şarj Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Voltaj | 220 - 240 V |
| Priz tipi | F |
| Frekans | 60 Hz |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | USB A |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | Micro |
| Kablo Uzunluğu | 300 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |