Wiwu G40 Vivid Micro Kablo
Kolay ve çok daha hızlı veri aktarımı
Hızlı şarj
1.2 Metre uzunluk
2.4 A Amper gücü
Dayanıklı kablo uçları
Naylon tasarım kablo kabuğu
Kalaylı saf bakır teller sayesinde çokdaha dayanıklı ve hızlı
Hızlı şarj desteği
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 7,50 | $ 7,50 |
| 2 | $ 3,98 | $ 7,96 |
| 3 | $ 2,70 | $ 8,09 |
| 4 | $ 2,06 | $ 8,23 |
| 5 | $ 1,67 | $ 8,36 |
| 6 | $ 1,42 | $ 8,49 |
| 7 | $ 1,23 | $ 8,62 |
| 8 | $ 1,10 | $ 8,76 |
| 9 | $ 0,99 | $ 8,90 |
| 10 | $ 0,91 | $ 9,05 |
| 11 | $ 0,84 | $ 9,20 |
| 12 | $ 0,78 | $ 9,34 |
Özellikler
| Renk | Siyah, Mavi, Beyaz |
| Marka | Wiwu |
| Kullanım Tipi | Data ve Şarj Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Frekans | 60 Hz |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | USB A |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | Micro |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |