GO-DES 2 İN 1 ÇOK KULLANIMLI AUX KABLO
HEM İPHONE 7 VE ÜSTÜ İPHONE CİHAZLARDA HEMDE NORMAL AUX GİRİŞİ OLAN CİHAZLARDA AUX KABLO OLARAK KULLANILABİLİR.
ÇIKIŞ CİHAZLARIN :
- HOPARLÖR
- ARABA
- KULAKLIK
GİRİŞ CİHAZLARI
- TELEFON
- LAPTOP
- CD
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 14,85 | $ 14,85 |
| 2 | $ 7,88 | $ 15,75 |
| 3 | $ 5,34 | $ 16,02 |
| 4 | $ 4,07 | $ 16,29 |
| 5 | $ 3,31 | $ 16,55 |
| 6 | $ 2,80 | $ 16,80 |
| 7 | $ 2,44 | $ 17,07 |
| 8 | $ 2,17 | $ 17,35 |
| 9 | $ 1,96 | $ 17,63 |
| 10 | $ 1,79 | $ 17,92 |
| 11 | $ 1,66 | $ 18,21 |
| 12 | $ 1,54 | $ 18,49 |
Özellikler
| Marka | Go Des |
| Renk | Siyah |
| Kullanım Tipi | Ses Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | 3.5mm Erkek |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | Lightning, 3.5 mm Erkek |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |