Go Des GAC-365 Aux Audio Kablo
Naylon örgü dizaynı ile daha dayanıklı
Sabit ses iletimi
Yüksek kaliteli kablo tasarımı
Type-C giriş ve 3.5 MM giriş
Kablo uç kısımlarında dayanıklılığı arttırıcı kablo koruma dizaynı
MP3,CD,telefon,bilgisayar,radyo ve ses sistemlerinde kullanabilirsiniz
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 9,11 | $ 9,11 |
| 2 | $ 4,83 | $ 9,66 |
| 3 | $ 3,28 | $ 9,83 |
| 4 | $ 2,50 | $ 9,99 |
| 5 | $ 2,03 | $ 10,15 |
| 6 | $ 1,72 | $ 10,31 |
| 7 | $ 1,50 | $ 10,47 |
| 8 | $ 1,33 | $ 10,64 |
| 9 | $ 1,20 | $ 10,82 |
| 10 | $ 1,10 | $ 10,99 |
| 11 | $ 1,02 | $ 11,17 |
| 12 | $ 0,95 | $ 11,34 |
Özellikler
| Marka | Go Des |
| Renk | Siyah |
| Kullanım Tipi | Data ve Şarj Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Frekans | 50 Hz / 60 Hz |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Yok |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | Type-C |
| Kablo Uzunluğu | 50 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |