Go Des GAC-368 5 in 1 Aux Audio Kablo
Bluetooth gerektirmez, tak ve çalıştır
Kablo uzunluğu 1 metre
Bir ucu 3.5mm giriş ve çıkış
Diğer ucu 3.5mm , lightning ve type-c giriş
Yeni dizaynı ile daha dayanıklı yapı
Sabit ses iletimi
Yüksek kaliteli örgü kablo tasarımı
Kablo uç kısımlarında dayanıklılığı arttırıcı kablo koruma dizaynı
MP3,CD,telefon,bilgisayar,radyo ve ses sistemlerinde kullanabilirsiniz
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 15,22 | $ 15,22 |
| 2 | $ 8,08 | $ 16,15 |
| 3 | $ 5,47 | $ 16,42 |
| 4 | $ 4,17 | $ 16,69 |
| 5 | $ 3,39 | $ 16,96 |
| 6 | $ 2,87 | $ 17,22 |
| 7 | $ 2,50 | $ 17,49 |
| 8 | $ 2,22 | $ 17,78 |
| 9 | $ 2,01 | $ 18,07 |
| 10 | $ 1,84 | $ 18,37 |
| 11 | $ 1,70 | $ 18,66 |
| 12 | $ 1,58 | $ 18,95 |
Özellikler
| Marka | Go Des |
| Renk | Siyah |
| Kullanım Tipi | Ses Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | 3.5mm Erkek, 3.5 mm Dişi |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | Type-C, Lightning, 3.5 mm Erkek |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |