Zore aux kablosu
Örgülü kablo tasarımı
Güçlü iletken
Parazit önleyici yapı
1.5 Metre uzunluk
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 3,87 | $ 3,87 |
| 2 | $ 2,06 | $ 4,11 |
| 3 | $ 1,39 | $ 4,17 |
| 4 | $ 1,06 | $ 4,24 |
| 5 | $ 0,86 | $ 4,31 |
| 6 | $ 0,73 | $ 4,38 |
| 7 | $ 0,64 | $ 4,45 |
| 8 | $ 0,57 | $ 4,52 |
| 9 | $ 0,51 | $ 4,59 |
| 10 | $ 0,47 | $ 4,67 |
| 11 | $ 0,43 | $ 4,75 |
| 12 | $ 0,40 | $ 4,82 |
Özellikler
| Renk | Gri, Gold, Pembe |
| Marka | Zore |
| Kullanım Tipi | Ses Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | 3.5mm Erkek |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | 3.5 mm Erkek |
| Kablo Uzunluğu | 150 cm |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |