ZORE MP3 STEREO KULAKLIK
KUMANDA VE KONUŞABİLME ÖZELLİĞİ
YÜKSEK KALİTE SES PERFORMANSI MEVCUTTUR
3.5 MM KULAKLIK GİRİŞİNE SAHİP TÜM CİHAZLAR KULLANABİLİR
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 7,97 | $ 7,97 |
| 2 | $ 4,23 | $ 8,46 |
| 3 | $ 2,87 | $ 8,60 |
| 4 | $ 2,19 | $ 8,74 |
| 5 | $ 1,78 | $ 8,88 |
| 6 | $ 1,50 | $ 9,02 |
| 7 | $ 1,31 | $ 9,16 |
| 8 | $ 1,16 | $ 9,31 |
| 9 | $ 1,05 | $ 9,46 |
| 10 | $ 0,96 | $ 9,62 |
| 11 | $ 0,89 | $ 9,77 |
| 12 | $ 0,83 | $ 9,92 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 7,97 | $ 7,97 |
| 2 | $ 4,23 | $ 8,46 |
| 3 | $ 2,87 | $ 8,60 |
| 4 | $ 2,19 | $ 8,74 |
| 5 | $ 1,78 | $ 8,88 |
| 6 | $ 1,50 | $ 9,02 |
| 7 | $ 1,31 | $ 9,16 |
| 8 | $ 1,16 | $ 9,31 |
| 9 | $ 1,05 | $ 9,46 |
| 10 | $ 0,96 | $ 9,62 |
| 11 | $ 0,89 | $ 9,77 |
| 12 | $ 0,83 | $ 9,92 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 7,97 | $ 7,97 |
| 2 | $ 4,23 | $ 8,46 |
| 3 | $ 2,87 | $ 8,60 |
| 4 | $ 2,19 | $ 8,74 |
| 5 | $ 1,78 | $ 8,88 |
| 6 | $ 1,50 | $ 9,02 |
| 7 | $ 1,31 | $ 9,16 |
| 8 | $ 1,16 | $ 9,31 |
| 9 | $ 1,05 | $ 9,46 |
| 10 | $ 0,96 | $ 9,62 |
| 11 | $ 0,89 | $ 9,77 |
| 12 | $ 0,83 | $ 9,92 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 7,97 | $ 7,97 |
| 2 | $ 4,23 | $ 8,46 |
| 3 | $ 2,87 | $ 8,60 |
| 4 | $ 2,19 | $ 8,74 |
| 5 | $ 1,78 | $ 8,88 |
| 6 | $ 1,50 | $ 9,02 |
| 7 | $ 1,31 | $ 9,16 |
| 8 | $ 1,16 | $ 9,31 |
| 9 | $ 1,05 | $ 9,46 |
| 10 | $ 0,96 | $ 9,62 |
| 11 | $ 0,89 | $ 9,77 |
| 12 | $ 0,83 | $ 9,92 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 7,97 | $ 7,97 |
| 2 | $ 4,23 | $ 8,46 |
| 3 | $ 2,87 | $ 8,60 |
| 4 | $ 2,19 | $ 8,74 |
| 5 | $ 1,78 | $ 8,88 |
| 6 | $ 1,50 | $ 9,02 |
| 7 | $ 1,31 | $ 9,16 |
| 8 | $ 1,16 | $ 9,31 |
| 9 | $ 1,05 | $ 9,46 |
| 10 | $ 0,96 | $ 9,62 |
| 11 | $ 0,89 | $ 9,77 |
| 12 | $ 0,83 | $ 9,92 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 7,97 | $ 7,97 |
| 2 | $ 4,23 | $ 8,46 |
| 3 | $ 2,87 | $ 8,60 |
| 4 | $ 2,19 | $ 8,74 |
| 5 | $ 1,78 | $ 8,88 |
| 6 | $ 1,50 | $ 9,02 |
| 7 | $ 1,31 | $ 9,16 |
| 8 | $ 1,16 | $ 9,31 |
| 9 | $ 1,05 | $ 9,46 |
| 10 | $ 0,96 | $ 9,62 |
| 11 | $ 0,89 | $ 9,77 |
| 12 | $ 0,83 | $ 9,92 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 7,97 | $ 7,97 |
| 2 | $ 4,23 | $ 8,46 |
| 3 | $ 2,87 | $ 8,60 |
| 4 | $ 2,19 | $ 8,74 |
| 5 | $ 1,78 | $ 8,88 |
| 6 | $ 1,50 | $ 9,02 |
| 7 | $ 1,31 | $ 9,16 |
| 8 | $ 1,16 | $ 9,31 |
| 9 | $ 1,05 | $ 9,46 |
| 10 | $ 0,96 | $ 9,62 |
| 11 | $ 0,89 | $ 9,77 |
| 12 | $ 0,83 | $ 9,92 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 7,97 | $ 7,97 |
| 2 | $ 4,23 | $ 8,46 |
| 3 | $ 2,87 | $ 8,60 |
| 4 | $ 2,19 | $ 8,74 |
| 5 | $ 1,78 | $ 8,88 |
| 6 | $ 1,50 | $ 9,02 |
| 7 | $ 1,31 | $ 9,16 |
| 8 | $ 1,16 | $ 9,31 |
| 9 | $ 1,05 | $ 9,46 |
| 10 | $ 0,96 | $ 9,62 |
| 11 | $ 0,89 | $ 9,77 |
| 12 | $ 0,83 | $ 9,92 |
Özellikler
| Marka | Zore, Diğer |
| Renk | Mavi, Pembe, Sarı, Yeşil, Turuncu |
| Kullanım Tipi | Kulak üstü |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Türü | Kablolu |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | 3.5mm Erkek |
| Su Geçirmezlik | Yok |
| Gürültü Engelleme | Var |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| Takma Tipi | Kulak üstü |
| Mikrofon | Var |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |