3.5MM GİRİŞLİ KULAKLIK
HD SES KALİTESİ
RAHAT DİNLEME VE KONUŞMA
İOS VE ANDROİDLER İÇİN UYUMLU
KULAK KISMINDAKİ YUMUŞAK SİLİKON PED SAYESİNDE UZUN SÜRE RAHATÇA KULLANABİLİRSİNİZ
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 8,44 | $ 8,44 |
| 2 | $ 4,48 | $ 8,95 |
| 3 | $ 3,04 | $ 9,11 |
| 4 | $ 2,32 | $ 9,26 |
| 5 | $ 1,88 | $ 9,40 |
| 6 | $ 1,59 | $ 9,55 |
| 7 | $ 1,39 | $ 9,70 |
| 8 | $ 1,23 | $ 9,86 |
| 9 | $ 1,11 | $ 10,02 |
| 10 | $ 1,02 | $ 10,19 |
| 11 | $ 0,94 | $ 10,35 |
| 12 | $ 0,88 | $ 10,51 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 8,44 | $ 8,44 |
| 2 | $ 4,48 | $ 8,95 |
| 3 | $ 3,04 | $ 9,11 |
| 4 | $ 2,32 | $ 9,26 |
| 5 | $ 1,88 | $ 9,40 |
| 6 | $ 1,59 | $ 9,55 |
| 7 | $ 1,39 | $ 9,70 |
| 8 | $ 1,23 | $ 9,86 |
| 9 | $ 1,11 | $ 10,02 |
| 10 | $ 1,02 | $ 10,19 |
| 11 | $ 0,94 | $ 10,35 |
| 12 | $ 0,88 | $ 10,51 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 8,44 | $ 8,44 |
| 2 | $ 4,48 | $ 8,95 |
| 3 | $ 3,04 | $ 9,11 |
| 4 | $ 2,32 | $ 9,26 |
| 5 | $ 1,88 | $ 9,40 |
| 6 | $ 1,59 | $ 9,55 |
| 7 | $ 1,39 | $ 9,70 |
| 8 | $ 1,23 | $ 9,86 |
| 9 | $ 1,11 | $ 10,02 |
| 10 | $ 1,02 | $ 10,19 |
| 11 | $ 0,94 | $ 10,35 |
| 12 | $ 0,88 | $ 10,51 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 8,44 | $ 8,44 |
| 2 | $ 4,48 | $ 8,95 |
| 3 | $ 3,04 | $ 9,11 |
| 4 | $ 2,32 | $ 9,26 |
| 5 | $ 1,88 | $ 9,40 |
| 6 | $ 1,59 | $ 9,55 |
| 7 | $ 1,39 | $ 9,70 |
| 8 | $ 1,23 | $ 9,86 |
| 9 | $ 1,11 | $ 10,02 |
| 10 | $ 1,02 | $ 10,19 |
| 11 | $ 0,94 | $ 10,35 |
| 12 | $ 0,88 | $ 10,51 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 8,44 | $ 8,44 |
| 2 | $ 4,48 | $ 8,95 |
| 3 | $ 3,04 | $ 9,11 |
| 4 | $ 2,32 | $ 9,26 |
| 5 | $ 1,88 | $ 9,40 |
| 6 | $ 1,59 | $ 9,55 |
| 7 | $ 1,39 | $ 9,70 |
| 8 | $ 1,23 | $ 9,86 |
| 9 | $ 1,11 | $ 10,02 |
| 10 | $ 1,02 | $ 10,19 |
| 11 | $ 0,94 | $ 10,35 |
| 12 | $ 0,88 | $ 10,51 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 8,44 | $ 8,44 |
| 2 | $ 4,48 | $ 8,95 |
| 3 | $ 3,04 | $ 9,11 |
| 4 | $ 2,32 | $ 9,26 |
| 5 | $ 1,88 | $ 9,40 |
| 6 | $ 1,59 | $ 9,55 |
| 7 | $ 1,39 | $ 9,70 |
| 8 | $ 1,23 | $ 9,86 |
| 9 | $ 1,11 | $ 10,02 |
| 10 | $ 1,02 | $ 10,19 |
| 11 | $ 0,94 | $ 10,35 |
| 12 | $ 0,88 | $ 10,51 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 8,44 | $ 8,44 |
| 2 | $ 4,48 | $ 8,95 |
| 3 | $ 3,04 | $ 9,11 |
| 4 | $ 2,32 | $ 9,26 |
| 5 | $ 1,88 | $ 9,40 |
| 6 | $ 1,59 | $ 9,55 |
| 7 | $ 1,39 | $ 9,70 |
| 8 | $ 1,23 | $ 9,86 |
| 9 | $ 1,11 | $ 10,02 |
| 10 | $ 1,02 | $ 10,19 |
| 11 | $ 0,94 | $ 10,35 |
| 12 | $ 0,88 | $ 10,51 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 8,44 | $ 8,44 |
| 2 | $ 4,48 | $ 8,95 |
| 3 | $ 3,04 | $ 9,11 |
| 4 | $ 2,32 | $ 9,26 |
| 5 | $ 1,88 | $ 9,40 |
| 6 | $ 1,59 | $ 9,55 |
| 7 | $ 1,39 | $ 9,70 |
| 8 | $ 1,23 | $ 9,86 |
| 9 | $ 1,11 | $ 10,02 |
| 10 | $ 1,02 | $ 10,19 |
| 11 | $ 0,94 | $ 10,35 |
| 12 | $ 0,88 | $ 10,51 |
Özellikler
| Renk | Siyah, Kırmızı, Mor, Pembe, Yeşil, Turuncu, Beyaz, Mavi Açık |
| Marka | Zore |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Su Geçirmezlik | Yok |
| Gürültü Engelleme | Var |
| Kablo Uzunluğu | 120 cm |
| Mikrofon | Var |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | 3.5mm Erkek |
| Kulaklık Tipi | Stereo |
| Kullanım Tipi | Kulak üstü |
| Bağlantı Türü | Kablolu |