Araree Type-C To 3.5mm Dönüştürücü
Type-C giriş portu
3.5mm jack çıkışı
Küçük ve kompakt
Metal alaşım malzeme
Kablo ucu kırılmayı önleyici dayanıklı tasarım
Kolayca cebinizde ya da çantanızda taşıyabilirsiniz
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 15,93 | $ 15,93 |
| 2 | $ 8,45 | $ 16,90 |
| 3 | $ 5,73 | $ 17,19 |
| 4 | $ 4,37 | $ 17,47 |
| 5 | $ 3,55 | $ 17,75 |
| 6 | $ 3,00 | $ 18,02 |
| 7 | $ 2,62 | $ 18,31 |
| 8 | $ 2,33 | $ 18,61 |
| 9 | $ 2,10 | $ 18,91 |
| 10 | $ 1,92 | $ 19,23 |
| 11 | $ 1,78 | $ 19,53 |
| 12 | $ 1,65 | $ 19,84 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 15,93 | $ 15,93 |
| 2 | $ 8,45 | $ 16,90 |
| 3 | $ 5,73 | $ 17,19 |
| 4 | $ 4,37 | $ 17,47 |
| 5 | $ 3,55 | $ 17,75 |
| 6 | $ 3,00 | $ 18,02 |
| 7 | $ 2,62 | $ 18,31 |
| 8 | $ 2,33 | $ 18,61 |
| 9 | $ 2,10 | $ 18,91 |
| 10 | $ 1,92 | $ 19,23 |
| 11 | $ 1,78 | $ 19,53 |
| 12 | $ 1,65 | $ 19,84 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 15,93 | $ 15,93 |
| 2 | $ 8,45 | $ 16,90 |
| 3 | $ 5,73 | $ 17,19 |
| 4 | $ 4,37 | $ 17,47 |
| 5 | $ 3,55 | $ 17,75 |
| 6 | $ 3,00 | $ 18,02 |
| 7 | $ 2,62 | $ 18,31 |
| 8 | $ 2,33 | $ 18,61 |
| 9 | $ 2,10 | $ 18,91 |
| 10 | $ 1,92 | $ 19,23 |
| 11 | $ 1,78 | $ 19,53 |
| 12 | $ 1,65 | $ 19,84 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 15,93 | $ 15,93 |
| 2 | $ 8,45 | $ 16,90 |
| 3 | $ 5,73 | $ 17,19 |
| 4 | $ 4,37 | $ 17,47 |
| 5 | $ 3,55 | $ 17,75 |
| 6 | $ 3,00 | $ 18,02 |
| 7 | $ 2,62 | $ 18,31 |
| 8 | $ 2,33 | $ 18,61 |
| 9 | $ 2,10 | $ 18,91 |
| 10 | $ 1,92 | $ 19,23 |
| 11 | $ 1,78 | $ 19,53 |
| 12 | $ 1,65 | $ 19,84 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 15,93 | $ 15,93 |
| 2 | $ 8,45 | $ 16,90 |
| 3 | $ 5,73 | $ 17,19 |
| 4 | $ 4,37 | $ 17,47 |
| 5 | $ 3,55 | $ 17,75 |
| 6 | $ 3,00 | $ 18,02 |
| 7 | $ 2,62 | $ 18,31 |
| 8 | $ 2,33 | $ 18,61 |
| 9 | $ 2,10 | $ 18,91 |
| 10 | $ 1,92 | $ 19,23 |
| 11 | $ 1,78 | $ 19,53 |
| 12 | $ 1,65 | $ 19,84 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 15,93 | $ 15,93 |
| 2 | $ 8,45 | $ 16,90 |
| 3 | $ 5,73 | $ 17,19 |
| 4 | $ 4,37 | $ 17,47 |
| 5 | $ 3,55 | $ 17,75 |
| 6 | $ 3,00 | $ 18,02 |
| 7 | $ 2,62 | $ 18,31 |
| 8 | $ 2,33 | $ 18,61 |
| 9 | $ 2,10 | $ 18,91 |
| 10 | $ 1,92 | $ 19,23 |
| 11 | $ 1,78 | $ 19,53 |
| 12 | $ 1,65 | $ 19,84 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 15,93 | $ 15,93 |
| 2 | $ 8,45 | $ 16,90 |
| 3 | $ 5,73 | $ 17,19 |
| 4 | $ 4,37 | $ 17,47 |
| 5 | $ 3,55 | $ 17,75 |
| 6 | $ 3,00 | $ 18,02 |
| 7 | $ 2,62 | $ 18,31 |
| 8 | $ 2,33 | $ 18,61 |
| 9 | $ 2,10 | $ 18,91 |
| 10 | $ 1,92 | $ 19,23 |
| 11 | $ 1,78 | $ 19,53 |
| 12 | $ 1,65 | $ 19,84 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 15,93 | $ 15,93 |
| 2 | $ 8,45 | $ 16,90 |
| 3 | $ 5,73 | $ 17,19 |
| 4 | $ 4,37 | $ 17,47 |
| 5 | $ 3,55 | $ 17,75 |
| 6 | $ 3,00 | $ 18,02 |
| 7 | $ 2,62 | $ 18,31 |
| 8 | $ 2,33 | $ 18,61 |
| 9 | $ 2,10 | $ 18,91 |
| 10 | $ 1,92 | $ 19,23 |
| 11 | $ 1,78 | $ 19,53 |
| 12 | $ 1,65 | $ 19,84 |
Özellikler
| Uyumlu Cihaz Modeli | |
| Marka | Araree |
| Renk | Siyah |
| Kullanım Tipi | Ses Kablosu |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | Type-C |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Bağlantı Ucu - Çıkış Ucu | 3.5 mm Dişi |
| Kablo Uzunluğu | 20 cm Altı |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |