Benks MP06 Magsafe Magnetic Slim Powerbank
Magsafe mıknatıslı wireless powerbank
1 Adet PD 1 adet USB çıkış
Aynı anda 3 cihaz şarj edebilir
Küçük ve kompakt tasarım
Likit sıvı silikon teknolojisi ile mükemmel dokunma hissiyatı
10000 mAh batarya kapasitesi
15W' a kadar kablosuz şarj gücü
22.5W' a kadar type-c portu şarj gücü
Toplamda 38.5W şarj gücü
Wireless şarj destekleyen diğer cihazlarda da kullanılabilir
12.8mm ince dizayn
Yüksek kaliteli likit silikon kaplama yüzey
96*64*12.8 mm boyutunda
Type-C input : 5V/3A - 9V/2.2A - 12V/1.67A
Type-C output : 5V/3A - 9V/2.2A - 12V/1.67A
Usb Output : 5V/3A - 9V/2A - 12V/1.5A
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 78,75 | $ 78,75 |
| 2 | $ 41,78 | $ 83,55 |
| 3 | $ 28,32 | $ 84,96 |
| 4 | $ 21,59 | $ 86,37 |
| 5 | $ 17,55 | $ 87,75 |
| 6 | $ 14,85 | $ 89,11 |
| 7 | $ 12,93 | $ 90,51 |
| 8 | $ 11,50 | $ 92,00 |
| 9 | $ 10,39 | $ 93,50 |
| 10 | $ 9,50 | $ 95,04 |
| 11 | $ 8,78 | $ 96,56 |
| 12 | $ 8,17 | $ 98,06 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 78,75 | $ 78,75 |
| 2 | $ 41,78 | $ 83,55 |
| 3 | $ 28,32 | $ 84,96 |
| 4 | $ 21,59 | $ 86,37 |
| 5 | $ 17,55 | $ 87,75 |
| 6 | $ 14,85 | $ 89,11 |
| 7 | $ 12,93 | $ 90,51 |
| 8 | $ 11,50 | $ 92,00 |
| 9 | $ 10,39 | $ 93,50 |
| 10 | $ 9,50 | $ 95,04 |
| 11 | $ 8,78 | $ 96,56 |
| 12 | $ 8,17 | $ 98,06 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 78,75 | $ 78,75 |
| 2 | $ 41,78 | $ 83,55 |
| 3 | $ 28,32 | $ 84,96 |
| 4 | $ 21,59 | $ 86,37 |
| 5 | $ 17,55 | $ 87,75 |
| 6 | $ 14,85 | $ 89,11 |
| 7 | $ 12,93 | $ 90,51 |
| 8 | $ 11,50 | $ 92,00 |
| 9 | $ 10,39 | $ 93,50 |
| 10 | $ 9,50 | $ 95,04 |
| 11 | $ 8,78 | $ 96,56 |
| 12 | $ 8,17 | $ 98,06 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 78,75 | $ 78,75 |
| 2 | $ 41,78 | $ 83,55 |
| 3 | $ 28,32 | $ 84,96 |
| 4 | $ 21,59 | $ 86,37 |
| 5 | $ 17,55 | $ 87,75 |
| 6 | $ 14,85 | $ 89,11 |
| 7 | $ 12,93 | $ 90,51 |
| 8 | $ 11,50 | $ 92,00 |
| 9 | $ 10,39 | $ 93,50 |
| 10 | $ 9,50 | $ 95,04 |
| 11 | $ 8,78 | $ 96,56 |
| 12 | $ 8,17 | $ 98,06 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 78,75 | $ 78,75 |
| 2 | $ 41,78 | $ 83,55 |
| 3 | $ 28,32 | $ 84,96 |
| 4 | $ 21,59 | $ 86,37 |
| 5 | $ 17,55 | $ 87,75 |
| 6 | $ 14,85 | $ 89,11 |
| 7 | $ 12,93 | $ 90,51 |
| 8 | $ 11,50 | $ 92,00 |
| 9 | $ 10,39 | $ 93,50 |
| 10 | $ 9,50 | $ 95,04 |
| 11 | $ 8,78 | $ 96,56 |
| 12 | $ 8,17 | $ 98,06 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 78,75 | $ 78,75 |
| 2 | $ 41,78 | $ 83,55 |
| 3 | $ 28,32 | $ 84,96 |
| 4 | $ 21,59 | $ 86,37 |
| 5 | $ 17,55 | $ 87,75 |
| 6 | $ 14,85 | $ 89,11 |
| 7 | $ 12,93 | $ 90,51 |
| 8 | $ 11,50 | $ 92,00 |
| 9 | $ 10,39 | $ 93,50 |
| 10 | $ 9,50 | $ 95,04 |
| 11 | $ 8,78 | $ 96,56 |
| 12 | $ 8,17 | $ 98,06 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 78,75 | $ 78,75 |
| 2 | $ 41,78 | $ 83,55 |
| 3 | $ 28,32 | $ 84,96 |
| 4 | $ 21,59 | $ 86,37 |
| 5 | $ 17,55 | $ 87,75 |
| 6 | $ 14,85 | $ 89,11 |
| 7 | $ 12,93 | $ 90,51 |
| 8 | $ 11,50 | $ 92,00 |
| 9 | $ 10,39 | $ 93,50 |
| 10 | $ 9,50 | $ 95,04 |
| 11 | $ 8,78 | $ 96,56 |
| 12 | $ 8,17 | $ 98,06 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 78,75 | $ 78,75 |
| 2 | $ 41,78 | $ 83,55 |
| 3 | $ 28,32 | $ 84,96 |
| 4 | $ 21,59 | $ 86,37 |
| 5 | $ 17,55 | $ 87,75 |
| 6 | $ 14,85 | $ 89,11 |
| 7 | $ 12,93 | $ 90,51 |
| 8 | $ 11,50 | $ 92,00 |
| 9 | $ 10,39 | $ 93,50 |
| 10 | $ 9,50 | $ 95,04 |
| 11 | $ 8,78 | $ 96,56 |
| 12 | $ 8,17 | $ 98,06 |
Özellikler
| Renk | Siyah, Yeşil, Beyaz |
| Marka | Benks, Benks, Benks |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Pil Gücü (mAh) - Kapasite | 10000 mAh |
| Type-C Desteği | Var |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Şarj Etme Gücü | 22.5 W |
| USB Çıkış Sayısı | 1 |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Batarya Tipi | Lithyum Polimer |
| Şarj Durumu Göstergesi | Var |
| Güneş Enerjisi (Solar) | Hayır |
| El Feneri Özelliği | Yok |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |