Xipin T106 10000 Mah Powerbank
Işıklı batarya durum göstergesi
3 in 1 Type-C , Lightning , Micro dahili kablo
Akıllı şarj , otomatik akım kesme
Akıllı cihaz tanıma
Aşırı sıcaklık koruması
Yükseltilmiş çip
1 Adet usb çıkış
1 Adet Type-C giriş
2.1A Hızlı şarj özelliği
5V Güç
5V/2A giriş
119*63*28 mm boyutlar
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 28,13 | $ 28,13 |
| 2 | $ 14,92 | $ 29,84 |
| 3 | $ 10,12 | $ 30,35 |
| 4 | $ 7,71 | $ 30,85 |
| 5 | $ 6,27 | $ 31,35 |
| 6 | $ 5,31 | $ 31,83 |
| 7 | $ 4,62 | $ 32,33 |
| 8 | $ 4,11 | $ 32,86 |
| 9 | $ 3,71 | $ 33,40 |
| 10 | $ 3,40 | $ 33,95 |
| 11 | $ 3,14 | $ 34,49 |
| 12 | $ 2,92 | $ 35,03 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 28,13 | $ 28,13 |
| 2 | $ 14,92 | $ 29,84 |
| 3 | $ 10,12 | $ 30,35 |
| 4 | $ 7,71 | $ 30,85 |
| 5 | $ 6,27 | $ 31,35 |
| 6 | $ 5,31 | $ 31,83 |
| 7 | $ 4,62 | $ 32,33 |
| 8 | $ 4,11 | $ 32,86 |
| 9 | $ 3,71 | $ 33,40 |
| 10 | $ 3,40 | $ 33,95 |
| 11 | $ 3,14 | $ 34,49 |
| 12 | $ 2,92 | $ 35,03 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 28,13 | $ 28,13 |
| 2 | $ 14,92 | $ 29,84 |
| 3 | $ 10,12 | $ 30,35 |
| 4 | $ 7,71 | $ 30,85 |
| 5 | $ 6,27 | $ 31,35 |
| 6 | $ 5,31 | $ 31,83 |
| 7 | $ 4,62 | $ 32,33 |
| 8 | $ 4,11 | $ 32,86 |
| 9 | $ 3,71 | $ 33,40 |
| 10 | $ 3,40 | $ 33,95 |
| 11 | $ 3,14 | $ 34,49 |
| 12 | $ 2,92 | $ 35,03 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 28,13 | $ 28,13 |
| 2 | $ 14,92 | $ 29,84 |
| 3 | $ 10,12 | $ 30,35 |
| 4 | $ 7,71 | $ 30,85 |
| 5 | $ 6,27 | $ 31,35 |
| 6 | $ 5,31 | $ 31,83 |
| 7 | $ 4,62 | $ 32,33 |
| 8 | $ 4,11 | $ 32,86 |
| 9 | $ 3,71 | $ 33,40 |
| 10 | $ 3,40 | $ 33,95 |
| 11 | $ 3,14 | $ 34,49 |
| 12 | $ 2,92 | $ 35,03 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 28,13 | $ 28,13 |
| 2 | $ 14,92 | $ 29,84 |
| 3 | $ 10,12 | $ 30,35 |
| 4 | $ 7,71 | $ 30,85 |
| 5 | $ 6,27 | $ 31,35 |
| 6 | $ 5,31 | $ 31,83 |
| 7 | $ 4,62 | $ 32,33 |
| 8 | $ 4,11 | $ 32,86 |
| 9 | $ 3,71 | $ 33,40 |
| 10 | $ 3,40 | $ 33,95 |
| 11 | $ 3,14 | $ 34,49 |
| 12 | $ 2,92 | $ 35,03 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 28,13 | $ 28,13 |
| 2 | $ 14,92 | $ 29,84 |
| 3 | $ 10,12 | $ 30,35 |
| 4 | $ 7,71 | $ 30,85 |
| 5 | $ 6,27 | $ 31,35 |
| 6 | $ 5,31 | $ 31,83 |
| 7 | $ 4,62 | $ 32,33 |
| 8 | $ 4,11 | $ 32,86 |
| 9 | $ 3,71 | $ 33,40 |
| 10 | $ 3,40 | $ 33,95 |
| 11 | $ 3,14 | $ 34,49 |
| 12 | $ 2,92 | $ 35,03 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 28,13 | $ 28,13 |
| 2 | $ 14,92 | $ 29,84 |
| 3 | $ 10,12 | $ 30,35 |
| 4 | $ 7,71 | $ 30,85 |
| 5 | $ 6,27 | $ 31,35 |
| 6 | $ 5,31 | $ 31,83 |
| 7 | $ 4,62 | $ 32,33 |
| 8 | $ 4,11 | $ 32,86 |
| 9 | $ 3,71 | $ 33,40 |
| 10 | $ 3,40 | $ 33,95 |
| 11 | $ 3,14 | $ 34,49 |
| 12 | $ 2,92 | $ 35,03 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 28,13 | $ 28,13 |
| 2 | $ 14,92 | $ 29,84 |
| 3 | $ 10,12 | $ 30,35 |
| 4 | $ 7,71 | $ 30,85 |
| 5 | $ 6,27 | $ 31,35 |
| 6 | $ 5,31 | $ 31,83 |
| 7 | $ 4,62 | $ 32,33 |
| 8 | $ 4,11 | $ 32,86 |
| 9 | $ 3,71 | $ 33,40 |
| 10 | $ 3,40 | $ 33,95 |
| 11 | $ 3,14 | $ 34,49 |
| 12 | $ 2,92 | $ 35,03 |
Özellikler
| Renk | Kırmızı, Gümüş, Yeşil |
| Marka | Xipin |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Pil Gücü (mAh) - Kapasite | 10000 mAh |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Şarj Etme Gücü | 18 W Altı |
| USB Çıkış Sayısı | 4 |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Kablosuz Şarj | Yok |
| Batarya Tipi | Lithyum Polimer |
| Şarj Durumu Göstergesi | Var |
| Güneş Enerjisi (Solar) | Hayır |
| El Feneri Özelliği | Yok |
| Kablo | Var |
| Kablo Çıkış Arayüzü | Type-C |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |