Xipin T109S 5000 Mah Magsafe Powerbank
Işıklı batarya durum göstergesi
Akıllı şarj , otomatik akım kesme
Akıllı cihaz tanıma
Aşırı sıcaklık koruması
Yükseltilmiş çip
1 Adet usb çıkış
1 Adet Type-C giriş
2A Hızlı şarj özelliği
Wireless kablosuz 10W şarj gücü (maksimum 15W şarj gücü)
DC5V/2A Output
DC5V/2A giriş
1 metre Type-C kablo
98.6*64.5*15.9 mm boyutlar
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 31,88 | $ 31,88 |
| 2 | $ 16,91 | $ 33,82 |
| 3 | $ 11,46 | $ 34,39 |
| 4 | $ 8,74 | $ 34,97 |
| 5 | $ 7,10 | $ 35,52 |
| 6 | $ 6,01 | $ 36,07 |
| 7 | $ 5,23 | $ 36,64 |
| 8 | $ 4,66 | $ 37,24 |
| 9 | $ 4,21 | $ 37,85 |
| 10 | $ 3,85 | $ 38,48 |
| 11 | $ 3,55 | $ 39,09 |
| 12 | $ 3,31 | $ 39,70 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 31,88 | $ 31,88 |
| 2 | $ 16,91 | $ 33,82 |
| 3 | $ 11,46 | $ 34,39 |
| 4 | $ 8,74 | $ 34,97 |
| 5 | $ 7,10 | $ 35,52 |
| 6 | $ 6,01 | $ 36,07 |
| 7 | $ 5,23 | $ 36,64 |
| 8 | $ 4,66 | $ 37,24 |
| 9 | $ 4,21 | $ 37,85 |
| 10 | $ 3,85 | $ 38,48 |
| 11 | $ 3,55 | $ 39,09 |
| 12 | $ 3,31 | $ 39,70 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 31,88 | $ 31,88 |
| 2 | $ 16,91 | $ 33,82 |
| 3 | $ 11,46 | $ 34,39 |
| 4 | $ 8,74 | $ 34,97 |
| 5 | $ 7,10 | $ 35,52 |
| 6 | $ 6,01 | $ 36,07 |
| 7 | $ 5,23 | $ 36,64 |
| 8 | $ 4,66 | $ 37,24 |
| 9 | $ 4,21 | $ 37,85 |
| 10 | $ 3,85 | $ 38,48 |
| 11 | $ 3,55 | $ 39,09 |
| 12 | $ 3,31 | $ 39,70 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 31,88 | $ 31,88 |
| 2 | $ 16,91 | $ 33,82 |
| 3 | $ 11,46 | $ 34,39 |
| 4 | $ 8,74 | $ 34,97 |
| 5 | $ 7,10 | $ 35,52 |
| 6 | $ 6,01 | $ 36,07 |
| 7 | $ 5,23 | $ 36,64 |
| 8 | $ 4,66 | $ 37,24 |
| 9 | $ 4,21 | $ 37,85 |
| 10 | $ 3,85 | $ 38,48 |
| 11 | $ 3,55 | $ 39,09 |
| 12 | $ 3,31 | $ 39,70 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 31,88 | $ 31,88 |
| 2 | $ 16,91 | $ 33,82 |
| 3 | $ 11,46 | $ 34,39 |
| 4 | $ 8,74 | $ 34,97 |
| 5 | $ 7,10 | $ 35,52 |
| 6 | $ 6,01 | $ 36,07 |
| 7 | $ 5,23 | $ 36,64 |
| 8 | $ 4,66 | $ 37,24 |
| 9 | $ 4,21 | $ 37,85 |
| 10 | $ 3,85 | $ 38,48 |
| 11 | $ 3,55 | $ 39,09 |
| 12 | $ 3,31 | $ 39,70 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 31,88 | $ 31,88 |
| 2 | $ 16,91 | $ 33,82 |
| 3 | $ 11,46 | $ 34,39 |
| 4 | $ 8,74 | $ 34,97 |
| 5 | $ 7,10 | $ 35,52 |
| 6 | $ 6,01 | $ 36,07 |
| 7 | $ 5,23 | $ 36,64 |
| 8 | $ 4,66 | $ 37,24 |
| 9 | $ 4,21 | $ 37,85 |
| 10 | $ 3,85 | $ 38,48 |
| 11 | $ 3,55 | $ 39,09 |
| 12 | $ 3,31 | $ 39,70 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 31,88 | $ 31,88 |
| 2 | $ 16,91 | $ 33,82 |
| 3 | $ 11,46 | $ 34,39 |
| 4 | $ 8,74 | $ 34,97 |
| 5 | $ 7,10 | $ 35,52 |
| 6 | $ 6,01 | $ 36,07 |
| 7 | $ 5,23 | $ 36,64 |
| 8 | $ 4,66 | $ 37,24 |
| 9 | $ 4,21 | $ 37,85 |
| 10 | $ 3,85 | $ 38,48 |
| 11 | $ 3,55 | $ 39,09 |
| 12 | $ 3,31 | $ 39,70 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 31,88 | $ 31,88 |
| 2 | $ 16,91 | $ 33,82 |
| 3 | $ 11,46 | $ 34,39 |
| 4 | $ 8,74 | $ 34,97 |
| 5 | $ 7,10 | $ 35,52 |
| 6 | $ 6,01 | $ 36,07 |
| 7 | $ 5,23 | $ 36,64 |
| 8 | $ 4,66 | $ 37,24 |
| 9 | $ 4,21 | $ 37,85 |
| 10 | $ 3,85 | $ 38,48 |
| 11 | $ 3,55 | $ 39,09 |
| 12 | $ 3,31 | $ 39,70 |
Özellikler
| Renk | Gri, Mavi |
| Marka | Xipin |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Pil Gücü (mAh) - Kapasite | 5000 mAh |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Şarj Etme Gücü | 18 W Altı |
| USB Çıkış Sayısı | 3 |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Batarya Tipi | Lithyum Polimer |
| Şarj Durumu Göstergesi | Var |
| Güneş Enerjisi (Solar) | Hayır |
| El Feneri Özelliği | Yok |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |