Xipin T113 10000 Mah Magsafe Powerbank
Işıklı batarya durum göstergesi
Akıllı şarj , otomatik akım kesme
Akıllı cihaz tanıma
Aşırı sıcaklık koruması
Yükseltilmiş çip
1 Adet usb çıkış
1 Adet Type-C giriş
2A Hızlı şarj özelliği
Wireless kablosuz 5W şarj gücü
DC5V/2A Output
DC5V/2A giriş
108*68*19.8 mm boyutlar
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 37,51 | $ 37,51 |
| 2 | $ 19,90 | $ 39,79 |
| 3 | $ 13,49 | $ 40,47 |
| 4 | $ 10,29 | $ 41,14 |
| 5 | $ 8,36 | $ 41,80 |
| 6 | $ 7,07 | $ 42,44 |
| 7 | $ 6,16 | $ 43,11 |
| 8 | $ 5,48 | $ 43,82 |
| 9 | $ 4,95 | $ 44,54 |
| 10 | $ 4,53 | $ 45,27 |
| 11 | $ 4,18 | $ 45,99 |
| 12 | $ 3,89 | $ 46,71 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 37,51 | $ 37,51 |
| 2 | $ 19,90 | $ 39,79 |
| 3 | $ 13,49 | $ 40,47 |
| 4 | $ 10,29 | $ 41,14 |
| 5 | $ 8,36 | $ 41,80 |
| 6 | $ 7,07 | $ 42,44 |
| 7 | $ 6,16 | $ 43,11 |
| 8 | $ 5,48 | $ 43,82 |
| 9 | $ 4,95 | $ 44,54 |
| 10 | $ 4,53 | $ 45,27 |
| 11 | $ 4,18 | $ 45,99 |
| 12 | $ 3,89 | $ 46,71 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 37,51 | $ 37,51 |
| 2 | $ 19,90 | $ 39,79 |
| 3 | $ 13,49 | $ 40,47 |
| 4 | $ 10,29 | $ 41,14 |
| 5 | $ 8,36 | $ 41,80 |
| 6 | $ 7,07 | $ 42,44 |
| 7 | $ 6,16 | $ 43,11 |
| 8 | $ 5,48 | $ 43,82 |
| 9 | $ 4,95 | $ 44,54 |
| 10 | $ 4,53 | $ 45,27 |
| 11 | $ 4,18 | $ 45,99 |
| 12 | $ 3,89 | $ 46,71 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 37,51 | $ 37,51 |
| 2 | $ 19,90 | $ 39,79 |
| 3 | $ 13,49 | $ 40,47 |
| 4 | $ 10,29 | $ 41,14 |
| 5 | $ 8,36 | $ 41,80 |
| 6 | $ 7,07 | $ 42,44 |
| 7 | $ 6,16 | $ 43,11 |
| 8 | $ 5,48 | $ 43,82 |
| 9 | $ 4,95 | $ 44,54 |
| 10 | $ 4,53 | $ 45,27 |
| 11 | $ 4,18 | $ 45,99 |
| 12 | $ 3,89 | $ 46,71 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 37,51 | $ 37,51 |
| 2 | $ 19,90 | $ 39,79 |
| 3 | $ 13,49 | $ 40,47 |
| 4 | $ 10,29 | $ 41,14 |
| 5 | $ 8,36 | $ 41,80 |
| 6 | $ 7,07 | $ 42,44 |
| 7 | $ 6,16 | $ 43,11 |
| 8 | $ 5,48 | $ 43,82 |
| 9 | $ 4,95 | $ 44,54 |
| 10 | $ 4,53 | $ 45,27 |
| 11 | $ 4,18 | $ 45,99 |
| 12 | $ 3,89 | $ 46,71 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 37,51 | $ 37,51 |
| 2 | $ 19,90 | $ 39,79 |
| 3 | $ 13,49 | $ 40,47 |
| 4 | $ 10,29 | $ 41,14 |
| 5 | $ 8,36 | $ 41,80 |
| 6 | $ 7,07 | $ 42,44 |
| 7 | $ 6,16 | $ 43,11 |
| 8 | $ 5,48 | $ 43,82 |
| 9 | $ 4,95 | $ 44,54 |
| 10 | $ 4,53 | $ 45,27 |
| 11 | $ 4,18 | $ 45,99 |
| 12 | $ 3,89 | $ 46,71 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 37,51 | $ 37,51 |
| 2 | $ 19,90 | $ 39,79 |
| 3 | $ 13,49 | $ 40,47 |
| 4 | $ 10,29 | $ 41,14 |
| 5 | $ 8,36 | $ 41,80 |
| 6 | $ 7,07 | $ 42,44 |
| 7 | $ 6,16 | $ 43,11 |
| 8 | $ 5,48 | $ 43,82 |
| 9 | $ 4,95 | $ 44,54 |
| 10 | $ 4,53 | $ 45,27 |
| 11 | $ 4,18 | $ 45,99 |
| 12 | $ 3,89 | $ 46,71 |
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 37,51 | $ 37,51 |
| 2 | $ 19,90 | $ 39,79 |
| 3 | $ 13,49 | $ 40,47 |
| 4 | $ 10,29 | $ 41,14 |
| 5 | $ 8,36 | $ 41,80 |
| 6 | $ 7,07 | $ 42,44 |
| 7 | $ 6,16 | $ 43,11 |
| 8 | $ 5,48 | $ 43,82 |
| 9 | $ 4,95 | $ 44,54 |
| 10 | $ 4,53 | $ 45,27 |
| 11 | $ 4,18 | $ 45,99 |
| 12 | $ 3,89 | $ 46,71 |
Özellikler
| Renk | Mavi, Yeşil |
| Marka | Xipin |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Pil Gücü (mAh) - Kapasite | 10000 mAh |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Şarj Etme Gücü | 18 W Altı |
| USB Çıkış Sayısı | 2 |
| Hızlı Şarj (Quick Charge) | Var |
| Kablosuz Şarj | Var |
| Batarya Tipi | Lithyum Polimer |
| Şarj Durumu Göstergesi | Var |
| Güneş Enerjisi (Solar) | Hayır |
| El Feneri Özelliği | Yok |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |