ZORE MP3 STEREO KULAKLIK
KUMANDA VE KONUŞABİLME ÖZELLİĞİ
YÜKSEK KALİTE SES PERFORMANSI MEVCUTTUR
3.5 MM KULAKLIK GİRİŞİNE SAHİP TÜM CİHAZLAR KULLANABİLİR
Taksitler
| Taksit | Taksit Tutarı | Toplam Tutar |
|---|---|---|
| 1 | $ 7,10 | $ 7,10 |
| 2 | $ 3,77 | $ 7,53 |
| 3 | $ 2,55 | $ 7,66 |
| 4 | $ 1,95 | $ 7,79 |
| 5 | $ 1,58 | $ 7,91 |
| 6 | $ 1,34 | $ 8,03 |
| 7 | $ 1,17 | $ 8,16 |
| 8 | $ 1,04 | $ 8,29 |
| 9 | $ 0,94 | $ 8,43 |
| 10 | $ 0,86 | $ 8,57 |
| 11 | $ 0,79 | $ 8,71 |
| 12 | $ 0,74 | $ 8,84 |
Özellikler
| Marka | Zore, Diğer |
| Renk | Mavi, Pembe, Sarı, Yeşil, Turuncu |
| Kullanım Tipi | Kulak üstü |
| Sağlayıcı Tipi | İthalatçı / İktisadi İşletmeci |
| Menşei | CN-Çin Halk Cumhuriyeti |
| Bağlantı Türü | Kablolu |
| Bağlantı Tipi - Giriş Ucu | 3.5mm Erkek |
| Su Geçirmezlik | Yok |
| Gürültü Engelleme | Var |
| Kablo Uzunluğu | 100 cm |
| Takma Tipi | Kulak üstü |
| Mikrofon | Var |
| İthalatçı Adres Bilgisi | Zore Aksesuar Macun Mah. 204. Cad. A Blok No : 141A /1 Yenimahalle / ANKARA 06105 |
| İthalatçı Mail Adresi | [email protected] |